Venkovní předokenní rolety

Roletové systémy kromě zastínění mají i další výhody, které zahrnují výraznou tepelnou (v letních měsících jsou předokenní rolety velkým pomocníkem v horkých dnech, v zimních zase zabraňují úniku tepla přes okenní tabule) a zvukovou izolaci. Hlinikové profily navíc výrazně ztěžují neoprávněné vniknutí do nemovitosti. 

Každá varianta ovládání má své specifické výhody. Popruh se mnohem lépe drží v ruce, ale musí být vyveden z boxu přímo. Šňůru lze bez jakýchkoliv problémů vést např. skrz zeď. Držení je již pohodlné méně. Klika přináší oproti popruhu a šňůře určité pohodlí. To platí hlavně u rolet větších rozměrů. Ovládání pomocí pružiny se používá především u skříní, výkladů, průchodů a vchodových dveří. Pružina roletu sama nenavijí pouze ulehčuje člověku práci při otevírání rolety. K roletě je dodáván zámek, na přání i bezpečnostní. Ovládání elektromotorem je technicky nejdokonalejší. Je vhodné pro všechny typy a velikosti rolet. Existuje i dálkové ovládání, centrální, skupinové ovládání, klíčové spínače, atd.

Klasická roleta je montována na rám okna a barva (včetně imitací dřeva a průhledných rolet) je sladěna s omítkou i okny, vše dle přání zákazníka.

V případě bližšího zájmu nás kontaktujte a my Vám rádi zodpovíme Vaše otázky.

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.